Zpět na přehled
 • prodej
 • Byty

Prodej moderního nízkoenergetického bytu na Nových Sadech v centru Brna, 2+kk s balkónem 77 m2

Připojit ke skupině na Facebooku

Popis

 • 2+kk
 • Osobní
 • konstrukce: Skeletová
 • 77 m2
 • 4. podlaží
 • Balkon
 • Výtah
 • Sklep
 • stav: Novostavba
 • lokalita: Centrum obce

Exkluzivně nabízíme nízkoenergetické BYTY NOVÉ SADY Dokončení stavby 31.8.2023, prohlídky již možné. Výborná investice na pronájmy aktuální odhadovaná cena tržního nájemného 25.900 Kč měsíčně. Inteligentní budova - optimální řízení energetiky celé budovy - 3 zdroje výroby tepla - tepelné čerpadlo - systém země-voda, 11 vrtů 110m hlubokých , plynové kotle, výměníková stanice. Centrální klimatizace a rekuperace, podlahové teplovodní topení ve všech jednotkách. Chytrá domácnost - měření a regulace topení, chlazení a větrání v každé jednotce na dálku přes mobilní aplikaci. Velkoformátová hliníková okna trojskla. Budoucnost je v nízkých nákladech na energie. Výjimečný polyfunkční dům tvořený třemi vzájemně propojenými budovami s výrazným architektonickým vzhledem a s těmi nejmodernějšími technologiemi je celkově hodnocený jako mimořádně úsporná budova v energetické třídě A. Společná zahrada na střeše. Sklepní kóje v ceně. Primárním zdrojem tepla a chladu je tepelné čerpadlo, doplněné o centrální zdroj chladu pro bytové a komerční prostory a výměníkovou stanici tepla včetně záložních plynových kotlů. Pro snížení energetické závislosti je část střechy objektu osazena fotovoltaickou elektrárnou, další část střechy s parkovou úpravou slouží jako společná zahrada pro všechny uživatele domu. Celá energetická koncepce je zaměřena na minimální emise CO2. Nízkoenergetická bytová jednotka C4.07 o dispozici 2+kk s balkónem se nachází ve 4.NP budovy C. Celková plocha je 76,65 m2, balkón má 7,5 m2, příslušenstvím bytu je sklepní kóje. Stejné jednotky jsou k dispozici ve 3. až 8. nadzemním podlaží. Ve standardech bytu je klimatizační jednotka, rekuperace, teplovodní podlahové vytápění, vše řízeno přes mobilní aplikaci, dále vinylové podlahy s reálnou strukturou dřeva, velkoformátová keramická dlažba v koupelně do výše podhledu, designové zařizovací předměty a nadstandardní interiérové dveře v.2200mm. Umístění v přímém centru Brna zajišťuje perfektní občanskou vybavenost, vše v pěší vzdálenosti a zároveň poskytuje vynikající napojení na městský okruh a dálniční síť. Projekt plynule naváže na nově vznikající čtvrť jižního města Trnitou, jejíž dominantou bude promenáda na místo dnešního železničního uzlu. Pro podrobnější informace kontaktujte uvedeného makléře nebo navštivte webové stránky Bravis reality. Financování možné hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření, s jejich vyřízením Vám rádi pomůžeme. Při koupi nemovitosti na investici vám naše společnost může nabídnout následující služby: zajištění vhodného nájemníka, jednorázový či pravidelný úklid bytu, malování, případné vyklízení bytu či stěhování.

Prodej bytu 2+kk Brno-město, Staré Brno, stav je uveden jako novostavba, osobní vlastnictví, umístěný v lokalitě, kde je centrum obce, který se nachází v 4. podlaží, z celkového počtu 12 podlaží, o ploše 77 m2, případně vybírejte i tady, Byty 2+kk Brno-město, je vybaven či je k dispozici balkon, sklep, výtah, ve vybavení také naleznete internet, kabelové rozvody, elektro je zavedeno, a to 230V.

Sale of modern low-energy apartment in Nové Sady in the center of Brno, 2+kk with balcony 77 m2

We exclusively offer low-energy NEW SADY APARTMENTS Intelligent building - optimal energy management of the entire building - 3 sources of heat production - heat pump - ground-water system, 11 wells 110m deep, gas boilers, heat exchanger station. Central air conditioning and heat recovery, underfloor hot water heating in all units. Smart home - measurement and regulation of heating, cooling and ventilation in each unit remotely via a mobile application. Large format aluminum windows - triple glazing. The future is in low energy costs. An exceptional multi-functional building made up of three interconnected buildings with a distinctive architectural appearance and the most modern technologies, it is overall rated as an extremely energy-efficient building in energy class A. Shared garden on the roof. Basement cubicle included. The primary source of heat and cold is a heat pump, supplemented by a central source of cold for residential and commercial spaces and a heat exchanger station including backup gas boilers. To reduce energy dependence, a part of the building's roof is equipped with a photovoltaic power plant, another part of the roof with a park arrangement serves as a common garden for all users of the building. The entire energy concept is focused on minimal CO2 emissions. Excellent rental investment. Low-energy apartment unit C4.07 available 2+kk with balcony is located on the 4th floor of building C. The total area is 76.65 m2, the balcony is 7.5 m2, the accessory of the apartment is a cellar cubicle. The apartment's standards include an air conditioning unit, recuperation, hot-water floor heating, all controlled via a mobile application, vinyl floors with a real wood texture, large-format ceramic tiles in the bathroom up to ceiling height, designer furnishings and high-standard 2200mm interior doors. The location in the direct center of Brno ensures perfect civic amenities, everything within walking distance and at the same time provides excellent connections to the city ring road and the highway network. The project will smoothly connect to the newly emerging district of the southern city Trnitou, whose dominant feature will be the promenade on the site of today's railway hub. For more detailed information, contact the listed broker or visit the Bravis reality website. Financing is possible with a mortgage or a building savings loan, we will be happy to help you arrange them. When buying an investment property, our company can offer you the following services: securing a suitable tenant, one-off or regular cleaning of the apartment, painting, possible cleaning of the apartment or moving.

Základní info

Evidenční číslo:
01809
Typ:
Byty, 2+kk prodej
Adresa:
Nové sady, Staré Brno, Brno, Brno-město
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Novostavba
Umístění:
Centrum obce
Typ budovy:
Rohový
Konstrukce:
Skeletová

Plochy

Plocha užitná:
77 m2
Plocha balkónu:
8 m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží:
3. patro
Počet NP:
12
Počet PP:
2
Typ objektu:
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti:
Energie chytré změny. A - mimořádně úsporná
Podle vyhlášky:
vyhláška č. 148/2007 Sb.
Energetická náročnost:
529 kWh/m2

Vybavení objektu

Balkon, Sklep, Výtah

Dopravní dostupnost

Vlak, MHD, Autobus


Mám dotaz k nemovitosti


Kontakty na makléře

Podobné nemovitosti

Další nemovitosti podobného typu • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit detail

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku