Zpět na přehled
 • prodej
 • Domy

Prodej impozantní vily Troja, pozemek 4791m2

Připojit ke skupině na Facebooku

Popis

 • Vila
 • konstrukce: Cihlová
 • obytná: 1134 m2
 • zastavěná: 649 m2
 • pozemek: 4791 m2
 • stav: Velmi dobrý
 • Garáž

Reprezentativní luxusně vybavená rezidence s jižní orientací na jedinečném pozemku o velikosti 4791m2 plné zeleně v prestižní rezidenční čtvrti Troja, v blízkosti Trojského zámku, pod vinicemi vinařství Salabka, botanické zahrady a kousek od ZOO. Nákladně a nadstandardně zařízená komfortní vila o celkové užitné ploše přes 1 000 m2, obklopená perfektně udržovanou zahradou, splňuje nejvyšší nároky na moderní bydlení pro náročnou klientelu v blízkosti centra. Dominantou vily je reprezentativní otevřený prostor obývacího pokoje, jídelnou, zlaceným krbem a točitým mramorovým schodištěm vedoucím do obytné odpočinkové zóny. Ta je tvořena 5 ložnicemi s vlastními koupelnami, šatnami a vstupy na terasu s výhledy do zeleně. Dispozice přízemí dále skýtá 2 pokoje pro hosty s vlastním sociálním zařízením, pracovnu orientovanou do zeleně, vstupní halu, šatnu. Dům se pyšní impozantní wellnes zónou zahrnujícím velký členitý bazén s masážními tryskami, protiproudem, tureckou i finskou saunu, Jacuzzi a posilovnu. Přímý výstup na privátní terasu s letní sprchou a prostorem pro slunění. Zakázková luxusní kuchyně, špičkové sanitární zařízení kuchyně všemi kvalitními spotřebiči, jídelna, která je propojená s obývacím pokojem má přímý vstup na terasu s venkovním krbem a grilem. Další příslušenství tvoří krásná a prostorná zimní zahrada s posezením a vstupem po točitých schodech do bazénu nebo domácí kino ve společenské místnosti s barem a také přímým vstupem do bazénu. Interiér zdobí dlažba a obklady z mramoru Bianco Carrara, podlahy z exotického dřeva a skleněné i kovové designové prvky. Nadstandardní vybavení zahrnuje klimatizaci, vzduchotechniku, tepelné čerpadlo. Dále prostorná garáž pro 2 automobily, dalších 5 míst na pozemku. Pečlivě udržovaná zahrada o rozloze 4 791m2 dle architektonické studie zahradního architekta poskytuje mnoho romantických zákoutí, včetně umístění přírodního jezírka s lavičkou, dále okrasné keře, ovocné stromy a vzrostlé stromy. Ke zdejšímu poklidnému prostředí přispívá bezprostřední blízkost přírodního parku, botanické zahrady nebo Trojského zámku. Blízko je také do ZOO, Stromovky a k Vltavě. Cesta autem do centra trvá cca 1015 minut, jízdu po Praze urychluje nedaleký vjezd do tunelového komplexu. V pěším dosahu je veškerá občanská vybavenost, mateřská a základní škola i gymnázium, pošta, potraviny či restaurace. V bezprostřední blízkosti vinařství Salabka, které je situováno v butikové vinici Prahy v kopcích městské části Trója. Restaurace Salabka patří mezi luxusní restaurace zařazené do průvodce Michelin. Kupní cena zahrnuje veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti) ID nemovitosti HMA1254-0001.

Prodej vily Praha 7, Troja, stav je uveden jako velmi dobrý, z celkového počtu 2 podlaží, o ploše 1134 m2, pozemek o velikosti 4791 m2, se zastavěnou plochou 649 m2, zkusit to můžete ještě tady, Vily Praha 7, je vybaven či je k dispozici garáž.

For sale impressive villa Troja, land 4791m2

In the current situation, we offer regular guided tours with surgical masks and also provide real-time video tours through WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype, etc. Representative luxuriously furnished residence with south orientation on a unique land area of 4791m2 full of greenery in the prestigious residential area of Troja, close to Troja Castle, under the vineyards of Salabka Winery, Botanical Gardens and close to the Zoo. Comfortably and luxuriously furnished comfortable villa with a total usable area of over 1000 m2, surrounded by a perfectly maintained garden, meets the highest demands for modern living for demanding clients near the center. The dominant feature of the villa is a representative open space living room, dining room, gilded fireplace and a spiral marble staircase leading to a residential rest zone. It consists of 5 bedrooms with en suite bathrooms, walk-in closets and access to the terrace with green views. The layout of the ground floor also offers 2 guest rooms with private bathroom, study oriented to the green, entrance hall, dressing room. The house boasts an impressive wellness area including a large rugged pool with massage jets, counter current, Turkish and Finnish sauna, Jacuzzi and gym. Direct access to private terrace with summer shower and sunbathing area. Custom-made luxury kitchen, top-quality sanitary equipment of the kitchen with all quality appliances, dining room, which is connected to the living room has direct access to the terrace with outdoor fireplace and grill. Other facilities include a beautiful and spacious winter garden with seating and access to the spiral staircase to the pool or home theater in the common room with a bar, as well as direct access to the pool. Bianco Carrara marble tiles, tiled floors and exotic wood floors, as well as glass and metal design elements. Extra equipment includes air conditioning, air conditioning, heat pump. Furthermore, spacious garage for 2 cars, another 5 places on the property. The carefully maintained garden of 4 791m2, according to the architectural study of a garden architect, offers many romantic corners, including the location of a natural pond with a bench, ornamental shrubs, fruit trees and mature trees. To the local pokthe immediate vicinity of a natural park, botanical garden or Troja Castle contributes to the human environment. It is also close to the ZOO, Stromovka and the Vltava. Traveling by car to the center takes about 10-15 minutes, driving around Prague is accelerated by the nearby entrance to the tunnel complex. Within walking distance are all civic amenities, kindergarten and elementary school as well as grammar school, post office, food or restaurant. In the immediate vicinity of the Salabka winery, located in the boutique vineyard of Prague in the hills of the city of Troy. Salabka Restaurant is one of the luxury restaurants included in the Michelin Guide. The purchase price includes all equipment shown in the photo documentation

Základní info

Evidenční číslo:
HMA1254-0001
Typ:
Domy, Vila prodej
Adresa:
K Bohnicím, Praha 7, Troja
Stav:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová

Plochy

Plocha pozemku:
4791 m2
Plocha užitná:
1134 m2
Plocha zastavená:
649 m2

Počty místností, umístění

Počet garáží:
3
Počet NP:
2
Typ objektu:
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Vybavení objektu

Garáž


Mám dotaz k nemovitosti


Kontakty na makléře

Podobné nemovitosti

Další nemovitosti podobného typu • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit detail

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku