Zpět na přehled
 • prodej
 • Ostatní

Prodej 2 garážových stání + sklep v novostavbě, Praha - Stodůlky.

Připojit ke skupině na Facebooku

Popis

 • Garážové stání
 • lokalita: Klidná část obce
 • konstrukce: Cihlová
 • stav: Novostavba

Nabízíme ke koupi velké garážové stání pro 2 auta s přilehlým prostorným sklepem, celkem 34,68 m. Jedná se garážové stání v novostavbě bytového domu Triangl, Holýšovská, Praha 5 - Stodůlky. Garáže s bezbariérovým přístupem, výška průjezdu vrat 2,1 m. Garážové stání pro 2 osobní auta má velikost 28,68 m, šířku 4,8 m a délku 5,5 m. Součástí garážového stání je samostatný velký zděný sklep přes celou šířku parkovacího stání, umožní Vám svoji podlahovou plochou 6 m uložit mnoho věcí až po strop. Sklep má zavedenou elektřinu má své osvětlení, započítáno v ceně měsíčního poplatku. Garážové stání a sklep se nachází ve 3. podzemním podlaží s výtahem. Sklep i garáž má centrální odvětrávání, stálou teplotu, sucho, vnitřní délka sklepa je 4,895 m, vnitřní šířka vpravo 1,45 m, vlevo u dveří 1 m. Celá budova je připojena na PCO (pult centralizované ochrany) a to včetně kamerového systému. Vjezd do budovy a prostoru garážových stání mají pouze majitelé garážových stání pomocí mobilního telefonu (GSM) nebo pěšky bezbariérovým hlavním vchodem do budovy kde jsou dva velké výtahy. Z výtahu se do garáží dostanou protipožárními dveřmi pouze majitelé garážových stání se speciálním číslovaným klíčem. Cizí osoby se bez klíče nebo bez mobilního GSM signálu do prostoru garáží nedostanou. Dostupnost pěšky cca: BUS Holýšovská 100 m od bytového domu s garážemi, METRO Luka 500 m. Garážové stání se sklepem má nízké měsíční poplatky, pouhých 382 Kč. V této ceně je pult centralizované ochrany s kamerovým systémem, osvětlení, úklid, plánované kontrolní revize, výtahy, pojištění budovy, chod SVJ. Toto garážové stání je v budově pouze jedno, výhoda je, že celé je ohraničeno zdmi, soukromý prostor bez rizika odření jiným autem a velký, suchý sklep se stálou teplotou. Tato nabídka je ideální jak pro někoho z okolí, tak pro dojíždějící do Prahy, kteří chtějí nechat svoje auta na okraji Prahy ve vysoce zabezpečené garáži a pohodlně cestovat po Praze MHD. Metro linka B - Luka je 500 m. Doporučujeme!

Prodej garážového stání Praha 5, Stodůlky, stav je uveden jako novostavba, umístěný v lokalitě, kde je klidná část obce, o ploše 35 m2, mnohem více nemovitostí bude při hledání, Garážová stání Praha 5.

We offer for sale a large garage space for 2 cars with an adjacent spacious cellar, a total of 34.68 m. This is a garage space in the new building of the Triangl apartment building, Holýšovská, Prague 5 - Stodůlky. Garages with barrier-free access, door clearance height 2.1 m. The garage space for 2 cars has a size of 28.68 m, width 4.8 m and length 5.5 m. The garage space includes a separate large brick cellar across the entire width of the parking space , will allow you to store many things up to the ceiling with its floor area of 6 m. The cellar has installed electricity, has its own lighting, included in the price of the monthly fee. The garage and cellar are located on the 3rd underground floor with an elevator. The cellar and garage have central ventilation, constant temperature, dryness, the internal length of the cellar is 4.895 m, the internal width to the right is 1.45 m, to the left of the door is 1 m. The entire building is connected to a PCO (centralized protection desk) including a camera system. Only owners of garage spaces can enter the building and garage space using a mobile phone (GSM) or on foot through the barrier-free main entrance to the building where there are two large elevators. Only owners of garage spaces with a special numbered key can get from the lift to the garages through the fire doors. Strangers cannot enter the garage without a key or without a mobile GSM signal. Accessibility on foot approx.: BUS Holýšovská 100 m from the apartment building with garages, METRO Luka 500 m. Garage space with cellar has low monthly fees, only 382 CZK. This price includes a centralized security desk with a camera system, lighting, cleaning, planned inspection reviews, elevators, building insurance, SVJ operation. This garage is the only one in the building, the advantage is that the whole is surrounded by walls, a private space without the risk of being scraped by another car and a large, dry cellar with a constant temperature. This offer is ideal both for someone from the neighborhood and for commuters to Prague who want to leave their cars on the outskirts of Prague in a highly secured garage and travel comfortably around Prague by public transport. Metro line B - Luka is 500 m away. We recommend!

Základní info

Evidenční číslo:
GR144741
Typ:
Ostatní, Garážové stání prodej
Adresa:
Holýšovská, Praha 5, Stodůlky, Praha
Stav:
Novostavba
Umístění:
Klidná část obce
Typ budovy:
Samostatně stojící
Konstrukce:
Cihlová

Cena obsahuje

včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha užitná:
35 m2

Počty místností, umístění

Typ objektu:
přízemní

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti:
Energie chytré změny. G - Mimořádně nehospodárná

Mám dotaz k nemovitosti


Kontakty na makléře

Podobné nemovitosti

Další nemovitosti podobného typu • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit detail

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku