Zpět na přehled
 • prodej
 • Pozemky

Pozemky 80.091m2 - Pernek Horní Planá

6 006 825Kč Spočítat hypotéku Je možná lepší cena? Zkuste se dotázat makléře, zda je možné o ceně jednat či ne.

Popis

 • Zemědělská půda
 • pozemek: 80091 m2

Představujeme nabídku lukrativních pozemků o celkové výměře 80.091 m2, které nachází v lokalitě k.ú. Pernek u Horní Plané. V současnosti jsou dle územního plánu pozemky většinově vedeny jako "Plochy Zemědělské" v třídě ochrany č.I - V. Zejména pro hospodaření se zemědělskou půdou nebo činnosti a zařízení, které s hospodařením na ZPF souvisí. Dále stavební "Plochy rekreace a sportu na plochách přírodního charakteru" Dle ÚP je hlavní využití sportovní a rekreační aktivity při zachovávání přírodních a krajinářských hodnot v území s označením PR1 - Pro tyto plochy je stanovena zastavitelnost maximálně 15% a přípustné jedno 1 NP s možností využití podkroví s nadstavbou, nebo maximálně 2 NP bez nadstavby podkroví a bez podsklepení. a "Plochy přírodní" za účelem zajištění podmínek pro ochranu přírody a krajiny. Jedná se o pozemky v klidné lokalitě kolem osady Maňava s přístupem z obecní komunikace. Vhodné pro zemědělské využití, nebo jako investiční příležitost pro uchování hodnoty s potenciálem zhodnocení. parc. č. 384/9, o výměře 14283 m2 Trvalý travní porost, - částečně stavební parc. č. 428/14, o výměře 15702 m2 Trvalý travní porost - plochy zemědělské parc. č. 428/4, o výměře 24973 m2 Trvalý travní porost - plochy zemědělské parc. č. 428/5, o výměře 4839 m2 Vodní plocha - plochy přírodní parc. č. 369/25, o výměře 20294 m2 Trvalý travní porost - plochy zemědělské Kontaktujte specialistu na investice v lipenské lokalitě pro více informací, případně se zastavte na nezávaznou prohlídku.

Prodej zemědělské půdy Horní Planá, pozemek o velikosti 80091 m2, a mnohem více na, Zemědělské půdy Český Krumlov.

Complex of plots 80.091m2 - Pernek Horní Planá

We present an offer of lucrative land with a total area of 80,091 m2, located in the cadastral area Pernek near Horní Planá. According to the zoning plan, the plots are mostly listed as "Agricultural Areas" in protection class No. I - V. Especially for the management of agricultural land or activities and facilities related to the management of ZPF. Furthermore, the construction part "Areas of recreation and sports on areas of natural character" According to the Land Register, the main use of sports and recreational activities in maintaining natural and landscape values in the area marked PR1 - For these areas is set maximum buildability of 15% and one 1 floor with the possibility of use attic with a superstructure, or a maximum of 2 floors without a superstructure superstructure and without a basement. and "Natural areas" to ensure conditions for nature and landscape protection. These are plots of land in a quiet location around the village Maňava with access from the municipal road. Suitable for agricultural use or as an investment opportunity to preserve value. parc. No. 384/9, with an area of 14283 m2 - Permanent grassland, - partly construction land parc. No. 428/14, with an area of 15702 m2 - Permanent grassland - agricultural areas parc. No. 428/4, with an area of 24973 m2 - Permanent grassland - agricultural areas parc. No. 428/5, with an area of 4839 m2 - Water area - natural areas parc. No. 369/25, with an area of 20294 m2 - Permanent grassland - agricultural areas Contact an investment specialist in the Lipno locality for more information, or stop by for a non-binding appointment.

Základní info

Evidenční číslo:
000061
Typ:
Pozemky, Zemědělská půda prodej
Adresa:
Horní Planá
Cena:
6 006 825Kč

Cena obsahuje

s provizí RK

Plochy

Plocha pozemku:
80091 m2

Počty místností, umístění

Typ objektu:
přízemní

Energetická náročnost budovy/bytu


Mám dotaz k nemovitosti


Kontakty na makléře

nahrávám...

Podobné nemovitosti

Další nemovitosti podobného typu • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit detail

Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku