Zpět na přehled
 • prodej
 • Byty

Originální bydlení 2+kk, 31 m2

3 150 000Kč Hypoteční kalkulačka Hypoteční kalkulačka Je možná lepší cena? Zkuste se dotázat makléře, zda je možné o ceně jednat či ne.
Připojit ke skupině na Facebooku

Popis

 • 2+kk
 • Osobní
 • konstrukce: Cihlová
 • 31 m2
 • Snížené přízemí
 • stav: Dobrý
 • lokalita: Klidná část obce

Ve výhradním zastoupení majitele Vám představuji tento originální prostor - ateliér, dispozici 2+kk o velikosti 31 m2. Doufám, že se mi podaří na Vás přenést nadšení, které vnímám z tohoto místa, které na Vás dýchne příjemným, útulným dojmem. Zachovalé původní cihlové stěny, klenbový strop, bodové osvětlení, doplněno kamenným obkladem na stěnách, kde se zub času již malinko podepsal. I podlaha je sladěná do příjemných barev. Prostor se nachází v suterénu, ale to není důvodem prostor neobývat. Možnosti bez zapsání trvalého bydliště tady jsou. Malá okna po obou stranách trochu denního světla přivádí. Skromná koupelna se sprchovým koutem postačí, ale určitě by snesla rekonstrukci. Místo je 31 m2, což je dost pro Vaše soukromé nebo obchodní aktivity. Výhodou menšího prostoru je, že se rychle vytopí. A to se dnes počítá. Dům je ve skvělém stavu, přátelští sousedé. Vchod je zároveň i vstupem do místního divadla, které Vás nebude rušit. Oáza klidu a zeleně do vnitřní strany nádvoří vynahradí slunce, které na Vás dole nezasvítí. Dáme si kávu na nádvoří? Upozornění: Nenechte se prosím odradit oprýskanou stěnou při vstupu, v případě Vašeho zájmu jsme s majitelem domluvení, že vstup opravíme do reprezentativního outfitu. Alespoň to nebude nikoho lákat k neohlášené návštěvě. Informace o lokalitě. Skvělá okolí Prahy Vršovic, v blízkosti Havlíčkovi sady a nekonečně kaváren, obchodů, restaurací. Ideální doprava-zastávky Ruská nebo Krymská. Praktické info: Měsíční poplatky 600 + platba za elektřinu. V místě není naveden plyn. Takže ohříváte vodu, vlastní kotel, vaříte na elektrické plotýnce. Shrnutí: Vidím v tomto prostoru mnoho potenciálu- k přebývání, k zábavě, k práci, i k nějakým dalším podnikatelským nápadům. Koukněte na 3D prohlídku nebo Vás zvu na tour de atelier osobně, po předchozí domluvě, protože v tuto chvíli je místo pronajato (cca do konce roku). Ke koupi je k dispozici ihned. Těším se na Vaše zavolání.

Prodej bytu 2+kk Praha 10, Vršovice, stav je uveden jako dobrý, osobní vlastnictví, umístěný v lokalitě, kde je klidná část obce, který se nachází v snížené přízemí, z celkového počtu 5 podlaží, o ploše 31 m2, a nebo zkuste třeba, Byty 2+kk Praha 10, elektro je zavedeno, a to 230V, 400V.

In the exclusive representation of the owner, I present to you this original space - studio, available 2+kk with a size of 31 m2. I hope that I will be able to convey to you the enthusiasm that I perceive from this place, which gives you a pleasant, cozy impression. Preserved original brick walls, vaulted ceiling, spot lighting, complemented by stone cladding on the walls, where the ravages of time have already taken their toll. Even the floor is coordinated in pleasant colors. The space is located in the basement, but that is no reason not to live in the space. Options without registering a permanent residence are here. Small windows on both sides bring in some daylight. A modest bathroom with a shower is enough, but it could certainly stand renovation. The place is 31 m2, which is enough for your private or business activities. The advantage of a smaller space is that it heats up quickly. And that counts today. The house is in great condition, friendly neighbors. The entrance is also the entrance to the local theater, which will not disturb you. An oasis of calm and greenery in the interior of the courtyard will make up for the sun, which will not shine down on you. Shall we have coffee in the courtyard? Note: Please do not be deterred by the chipped wall at the entrance, if you are interested, we have agreed with the owner that we will repair the entrance to a representative outfit. At least it won't tempt anyone to drop by unannounced. Location information. Great neighborhood of Prague Vršovice, near Havlíčkovi Sady and endless cafes, shops, restaurants. Ideal transport - Russian or Krymská stops. Practical info: Monthly fees 600 + payment for electricity. There is no gas on site. So you heat water, you own a boiler, you cook on an electric stove. Summary: I see a lot of potential in this space - for living, for entertainment, for work, and for some other business ideas. Take a look at the 3D tour or I invite you to a tour de atelier in person, by prior arrangement, because at the moment the place is rented (approx. until the end of the year). It is available for purchase immediately. I look forward to your call.

Základní info

Evidenční číslo:
LK144840
Typ:
Byty, 2+kk prodej
Adresa:
Charkovská, Praha 10, Vršovice, Praha
Cena:
3 150 000Kč Hypoteční kalkulačka Hypoteční kalkulačka
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Dobrý
Umístění:
Klidná část obce
Konstrukce:
Cihlová

Cena obsahuje

včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha užitná:
31 m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů:
2
Patro, podlaží:
Snížené přízemí
Počet NP:
5
Typ objektu:
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu


Mám dotaz k nemovitosti


Kontakty na makléře

Podobné nemovitosti

Další nemovitosti podobného typu • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit detail

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku