Zpět na přehled
 • prodej
 • Pozemky

Komplex pozemků u vody 130.018m2 - Bližší Lhota

28 050 000Kč Spočítat hypotéku Je možná lepší cena? Zkuste se dotázat makléře, zda je možné o ceně jednat či ne.

Popis

 • Pozemek, komerční
 • pozemek: 130018 m2

Tento komplex pozemků se nachází u vesnice Bližší Lhota, část města Horní Planá, k.ú. Zvonková. Jedná se o lokalitu u vody s výhledem, klidná část, příroda, přístup z hlavní komunikace, el na hranici pozemku. Části: Stavební pozemky - cca 5.865 m2 Plochy přírodní a lesní 124.153 m2 Zastavitelné území je dle ÚP charakterizováno: Bydlení v zemědělských usedlostech (BRU) Hlavní využití: Plochy určené převážně pro bydlení v tradičních formách rodinných a zemědělských usedlostí, rodinných farmách s využitím obytným a hospodářskými ve formě chovatelských a pěstitelských činností místního významu.. Přípustné využití: Přípustné je využití občanské vybavenosti (zejména ubytovací, stravovací, sportovní a rekreační), místního významu a nerušící obytnou funkci nad míru přípustnou. Využit ve formě agroturistických farem s ubytováním stravováním, sportovně rekreačním vybavením a hospodářským zázemím, odpovídající počet parkovacích a odstavných stání. Dále je přípustné využití ve formě drobných výrobních služeb (např. řemeslných dílen, zpracování dřevní hmoty a zemědělských, či pěstitelských produktů) nenarušující svým charakterem a provozem okolní obytnou funkci nad míru přípustnou a zařízení technické a dopravní infrastruktury nezbytné pro obsluhu území, včetně garáží a odstavných stání pro zemědělskou a jinou techniku sloužící pro hlavní a přípustné využití území. Ideální využití pro budoucí farmu, rekreační komplex, hospodářské zázemí s přístupem k vodě. Kontaktujte specialistu na investice v lipenské lokalitě, nebo se zastavte na nezávaznou prohlídku.

Prodej komerčního pozemku Horní Planá, jiné vlastnictví, pozemek o velikosti 130018 m2, a mnohem více na, Komerční pozemky Český Krumlov.

Complex of plots near water 130.018m2 - Bližší Lhota

This complex of lands is located near the village Blížší Lhota, part of the town Horní Planá, cadastral area Zvonková. It is a location by the water with a view, quiet area, nature, access from the main road, electricity on the land border. Parts: Building land - 5.865 m2 Natural and forest areas - 124.153 m2 According to the Land Register, the buildable area is characterized by: Farmhouse housing (BRU) Main use: Areas intended mainly for living in traditional forms of family and agricultural homesteads, family farms with residential and economic use in the form of breeding and cultivation activities of local importance .. Permissible use: The use of civic amenities (especially accommodation, catering, sports and recreation), of local significance and without disturbing the residential function above the permissible level is permissible. Use in the form of agritourism farms with accommodation, meals, sports and recreational equipment and economic facilities, the appropriate number of parking and parking spaces. Furthermore, use in the form of small production services (eg craft workshops, processing of wood and agricultural or growing products) is permissible without its character and operation disturbing the surrounding residential function beyond what is permissible and technical and transport infrastructure equipment necessary to serve the area, including garages and parking spaces for agricultural and other machinery used for the main and permissible use of the territory. Ideal use for a future farm, recreational complex, farm facilities with access to Lipno shore. Contact an investment specialist in the Lipno locality, or stop for a non-binding tour.

Základní info

Evidenční číslo:
000049
Typ:
Pozemky, Pozemek, komerční prodej
Adresa:
Horní Planá
Cena:
28 050 000Kč
Vlastnictví:
Jiné

Cena obsahuje

s provizí RK

Plochy

Plocha pozemku:
130018 m2

Počty místností, umístění

Typ objektu:
přízemní

Energetická náročnost budovy/bytu


Mám dotaz k nemovitosti


Kontakty na makléře

nahrávám...

Podobné nemovitosti

Další nemovitosti podobného typu • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit detail

Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku